Міськрайонна газета

В СЕЛАХ КЛИШКИ ТА ЧАПЛІЇВКА ПРОВЕДЕНО ВІЇЗНИЙ СЕМІНАР - НАРАДУ З СУБЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

В селах Клишки та Чапліївка проведено виїзну семінар-нараду за участю представників Шосткинської районної державної адміністрацій, сільських рад, ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» та старшого дільничого Шосткинського відділу поліції В.Короткова для керівників торговельних закладів, ресторанного господарства, малого та середнього підприємництва, які здійснюють свою діяльність на підвідомчий території  відповідних сільських  рад.

На семінар-нараді розглянуті питання щодо дотримання суб’єктами господарювання торговельних норм та правил. Операторам ринку роз’яснені основні вимоги санітарного законодавства щодо безпечності  та якості харчових продуктів під  час транспортування, збереження та реалізації, торгівлі підакцизними товарами та дотримання правопорядка в населених пунктах.

Надавачам послуг закцентовано увагу на нормах та правилах при обслуговуванні населення.

Зосереджена увага щодо дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів». Доведено інформацію щодо стажування, навчання та участі представників малого та середнього бізнесу в інвестиційних закордонних Програмах.

Представників зібрання проінформовано про зміни в законодавчій базі, які відбулись останнім часом.

Спільно з керівниками закладів розроблені заходи, щодо підготовки об’єктів торгівлі до роботи в осінньо-зимовий період.