Міськрайонна газета

МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Київська торгово-промислова палата пропонує для підприємців малого та середнього бізнесу взяти участь у міжнародних програмах та проектах:

Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країні ЄС», включає в себе навчання у Києві з австрійськими партнерами (з модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.

Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

Додаткова інформація зазначена у листі Київської ТПП (додай сюди посилання на додатки).

За більш детальною інформацією просимо звертатися у центр бізнес освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел.: (044) 235 82 96; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .