Міськрайонна газета

ВЛАДА СПРИЯЄ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

22 серпня 2013 року за дорученням голови Шосткинської   районної державної адміністрації Анатолія Молошного в Шосткинському  міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Від бізнес-ідеї до власної  справи» для  незайнятого населення  Шосткинського району.  В семінарі взяли участь заступник директора  Шосткинського міськрайонного центру зайнятості Чернов М.Г. , начальник відділу  торгівлі та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Хряпченко В.О., фахівці центру  та мешканці населених пунктів району, які хочуть започаткувати власну справу.

Метою семінару було формування та розвиток в учасників семінару бізнес-ідей, а також справа визначитись  щодо перших кроків у підприємництві, отримати інформацію про підприємництво в місті та районі, можливості створення власного бізнесу за сприяння служби зайнятості.

В ході семінару були також обговорені перспективні напрямки підприємницької діяльності в районі, актуальні проблеми, що виникають під час провадження підприємницької діяльності, можливості органів державної  влади у сприянні розвитку підприємницької діяльності.