Міськрайонна газета

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

За інформацією від Посольства України у Сполучених Штатах Америки, 29 червня 2017 року Офісом торговельного представника США опубліковані результати перегляду Генералізованої системи преференцій США (ГСП).

Генералізована система преференцій США призначена для сприяння економічному зростанню в країнах, що розвиваються, шляхом надання пільгового безмитного режиму ввезення на територію США до 5000 видів товарів із визначених американським урядом країн-бенефіціарів ГСП (120 країн і територій, в тому числі Україна).

Продукція, що підпадає під безмитний режим ввезення в рамках ГСП, включає широкий асортимент промислових товарів, різні види хімічних речовин та мінералів, окремі будівельні матеріали, феросплави, частини до двигунів, деякі види сільськогосподарської і рибної продукції та інше.

У додатках надаються інформаційні довідки «Рекомендовані кроки щодо визначення чи підпадає товар під дію Генералізованої системи преференцій США» та «Генералізована система преференцій США. Нові можливості для українських експортерів на ринку США».

Додатки