Міськрайонна газета

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ 2013 РОКУ»

З метою реалізації державної політики з питань розвитку малого підприємництва, ефективного використання його можливостей для залучення економіки та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності, голова Шосткинської районної державної адміністрації Молошний Анатолій Петрович, 28 серпня 2013 року у великій залі засідань під час засідання колегії Шосткинської районної державної адміністрації привітав підприємців Шосткинщини з наступаючим святом – Днем підприємця, та вручив грамоти і призи переможцям конкурсу «Кращий підприємець 2013 року» за номінаціями:

 • Переможець у номінації «Кращий підприємець-фізична особа у сфері виробництва» –  Рубанік Віктор Борисович. Великий професіонал своєї справи. Виробляє макаронні вироби понад 20 видів, що маркуються слоганом «Зроблено на Сумщині» та реалізуються не тільки на Сумщині, а й на території всієї України.
 • Переможець у номінації «Кращий підприємець-фізична особа у сфері торгівлі» –  Воронець Наталія Володимирівна. Великий професіонал своєї справи. Вона внесла вагомий внесок у розвиток торгівельної галузі району, забезпечує високу культуру та якісне обслуговування споживачів.
 • Переможець у номінації «Кращий підприємець-фізична особа у сфері обслуговування» – Пешевець Віктор Федорович. За багаторічну працю, створення додаткових робочих місць та надання транспортних послуг на сучасних транспортних засобах на якісно новому рівні обслуговування населення.
 • Переможець у номінації «Краще мале підприємство у виробничій сфері» – ТОВ «Контакт плюс» (цех по виробництву борошна житнього) директор  Синегуб Віктор Михайлович. За професійну організацію роботи колективу, збільшення обсягів виробництва та випуск якісної продукції для забезпечення житнім борошном хлібопекарської галузі.
 • Переможець у номінації  «Краще мале підприємство у сфері торгівлі» – МПП «Праід» (діяльність у сфері торгівлі) директор  Махарадзе Дурсун Сулейманович. За багаторічну працю, високий професіоналізм, збільшення обсягів реалізації вітчизняної продукції, створення додаткових робочих місць.
 • Переможець у номінації «Краще мале підприємство у сфері обслуговування»  –  ТОВ «Амарант» директор Лисаков Олександр Леонідович. За багаторічну працю з надання якісних послуг у галузі деревообробної промисловості та допомогу в благоустрої населених пунктів району.
 • Переможець у номінації «Кращий молодий підприємець» – Махарадзе Руслан Дурсунович. За розвиток торговельної мережі за допомогою сучасних методів організації праці, високу культуру обслуговування мешканців району.
 • Переможець у номінації  «Краща жінка-підприємець» – Хлибова Галина Олексіївна. Великий професіонал своєї справи, внесла вагомий внесок у розвиток торгівельної галузі району, відзначається високою культурою та якісним обслуговуванням споживачів.
 • З нагоди відзначення Дня підприємця привітання, нагороди та подяки кращим суб’єктам підприємницької діяльності вручив в.п. голови Шосткинської районної ради Долиняк Виктор Олексійович :
 • За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торговельної галузі – директору торговельної мережі «Союз – ВЛВ» Вертієвець Людмилі Федорівні.
 • За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток торговельної галузі – директору торговельного центру Головачу Анатолію Миколайовичу.
 • За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю в галузі сільського господарства – фізичній особі-підприємцю, голові ради підприємців при Шосткинській районній державній адміністрації Іллєнку Віталію Олексійовичу.