Міськрайонна газета

МІЖНАРОДНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК У М. НОВИЙ САД (РЕСПУБЛІКА СЕРБІЯ)

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 85-й Міжнародний сільськогосподарський ярмарок.

Найзначніші сегменти ярмарку – виставка сільськогосподарської техніки; національна виставка тваринництва; виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

Одна з особливостей ярмарку – велика кількість візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій та інформаційне висвітлення з боку понад тисячі акредитованих журналістів.

Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участі компаній, галузевого міністерства та державних інституцій.

Щодо питань участі у ярмарку необхідно звертатись на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Контактний телефон представника президента Українсько-сербської ділової палати в Україні: +380973183479.