Міськрайонна газета

ПРОГАМА SENIOR EXPERTEN SERVICE

Програма Senior Experten Servise оголошує конкурс на прийом заявок з метою залучення німецької експертної підтримки за програмою Senior Experten Servise (скорочено – SES; Служба Старших Експертів).

Senior Experten Servise – це програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу. Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні.

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми SES, це: різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Служба Старших Експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних галузей. За період роботи програми SES у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.

Хто може подавати заявки на участь у програмі SES:

підприємства, установи та організації різних форм власності;

фізичні особи-підприємці;

навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.);

органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ);

медичні заклади;

заклади культури та мистецтва;

неурядові громадські організації та фонди, тощо.

Що потрібно для того, аби взяти участь у програмі SES:

-         заповнити проектну заявку на запрошення експерта (в проектній заявці максимально чітко прописати технічне завдання для експерта);

-         надіслати заповнену проектну заявку на ел. пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із зазначенням в темі листа – «Senior Experten Servise».

Беручи участь в програмі SES відібрані учасники зможуть отримати унікальну можливість в залученні практичних порад та консультацій німецьких фахівців високого рівня.

За додатковою інформацією щодо участі у програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира: тел. моб.: +38097 294 37 53; +38050 712 59 70; контактна особа – Жанна Соловйова, тел. роб.: +38 0412 46 10 86; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

У разі подання заявки на участь у вищезазначеному конкурсі просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації (тел. (05449) 7 20 29; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).