Міськрайонна газета

ФОРУМ-ВИСТАВКА «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ МСП СУМЩИНИ»

26-27 квітня 2018 року Центр підтримки бізнесу м. Суми у межах програми, яка реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського союзу (www.eu4business.eu), далі – організатори, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації проводить в м. Суми Форум-виставку «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини» (далі – заходи).

Програмою заходів, орієнтованою на власників та менеджерів підприємств малого, середнього та великого бізнесу усіх галузей економіки, які зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження сучасних енергозберігаючих матеріалів та енергоефективних технологій, передбачено змістовні презентації від експертів із впровадження енергоефективних технологій (перша частина), а також панельні дискусії (друга частина) на теми:

  • реальні джерела фінансування проектів з енергоефективності;
  • практичний досвід впровадження технологій енергозбереження;
  • можливості участі малого та середнього бізнесу Сумщини в проектах з підвищення енергоефективності у сфері ЖКГ та муніципальних послуг.

Другою частиною програми передбачено також платний воркшоп (вартість участі 500,00 грн.) на тему: «Енергоаудит та бізнес-планування у сфері енергозбереження», тренер-консультант Володимир Мамалига.

Можливості, які відкриває участь у заходах:

  • ознайомлення із сучасними енергоефективними технологіями та можливостями їх практичного застосування;
  • налагодження контактів з колом учасників, які цікавляться тематикою енергоефективності;
  • ознайомлення із продуктами та рішеннями, які пропонують учасники виставки;
  • безкоштовна презентація напрацювань компанії у сфері енергоефективних та енергоощадних технологій/матеріалів шляхом демонстрації свого стенда на виставці та участі представників компанії у роботі форуму.

Для узгодження питання безкоштовної презентації стенду компанії у межах виставки 26-27 квітня:

  • напишіть лист організаторам на адреси Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;
  • заповніть аплікаційну форму вибравши відповідну опцію у кінці;
  • чекайте на підтвердження.

Участь у заходах безкоштовна (окрім платного воркшопу) для учасників, які зареєструються шляхом заповнення аплікаційної форми та отримають підтвердження від організаторів.

Тренер-консультант: Володимир Мамалига, к.т.н., доцент НТУУ "КПІ",

професор Ньюпортского університету (США), сертифікований енергоменеджер (український, американський і європейський сертифікати), консультант Верховної Ради України, виконавчий директор ВГО «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України», директор підприємства «Електромеханіка».

Із деталями Ви можете ознайомитись на сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/events/193723264745502/

Форум відбуватиметься 26 квітня з 9.00 до 18.00 (реєстрація з 8:00).

Робота виставки триватиме 26-27 квітня з 9.00 до 18.00.

Контактна особа – Наталія Карпенко (050)4073354, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Програма заходів

Посилання на аплікаційну форму для он-лайн реєстрації (https://form.jotformeu.com/80964986325370).