Міськрайонна газета

ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Повідомляємо, що під патронатом Президентів України та Білорусі 24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь, відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках вище зазначеного комплексного заходу (далі - Форум).

Місцем проведення виставки визначено Палац легкої атлетики з прилеглою територією, що знаходиться за адресою: Республіка Білорусь, місто Гомель,  вул. Ювілейна, 50.

Делегацію від Сумської області очолює голова Сумської обласної державної адміністрації М. Клочко.

Загальна площа легкоатлетичного комплексу – 4 000 кв. метрів.

Загальна обладнана площа – 1 200 кв. метрів.

Українській і білоруській експозиціям відведено по 600 кв. метрів.

Українська експозиція розміщуватиметься за регіональним принципом. За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозицій усіх регіонів України.

В експозицію кожного українського регіону передбачається включити презентаційний стенд економічного, інвестиційного потенціалу області та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів регіону.

 Розміщення великогабаритних експонатів здійснюється на прилеглій території.

Керівники підприємств-експонентів матимуть можливість взяти участь у двосторонньому економічному форумі, який відбудеться в місті Гомель за участі Президентів двох країн.

Участь в економічному Форумі – безкоштовна. Участь у виставці – на платній основі. Вартість участі складається з організаційного внеску – еквівалент   100 доларів США, та вартості одного квадратного метру обладнаної виставкової площі - еквівалент 60 доларів США.

Додаткові витрати учасників виставки, які необхідно врахувати, складатимуться з: транспортних витрат, проживання в готелі, витрат на митне оформлення, витрат на відрядження працівників для роботи на виставці.

Контактні телефони Сумської торгово-промислової палати для детальної інформації та консультацій: +38 (067) 542 91 19, +38 (050) 407 22 25.

З огляду на вищезазначене запрошуємо прийняти участь у зазначеному заході та та/або наповненні регіональної експозиції про, що повідомити відділ економічного  розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації за тел., 6-11-05, м.Шостка, вул. Свободи,54, каб.,4