Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕХІД ВІД АНАЛОГОВОГО ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися  31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/.

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

З основними типовими питаннями та відповідями щодо переходу до цифрового телебачення можна ознайомитись ТУТ.

Презентація "ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ"

Примітка: Координати Представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області: Якубенко Лариса Леонідівна, моб. тел. 050-301-27-13.

Отримання цифрового сигналу в Шосткинському районі здійснюється з передавача, що розташований за адресою: Сумська область, м. Шостка, вул. Сонячна, 88.