Міськрайонна газета

ЛІДЕР У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА МАКАРОННИХ ВИРОБІВ НА ШОСТКИНЩИНІ

Приватне підприємство «Рубаник»  (керівник Рубанік Віктор Борисович) – понад 10 років працює на ринку макаронного виробництва Шосткинського району. Сьогодні підприємство пропонує широкий асортимент (більше 20 видів) макаронних виробів різної форми в розфасовці 1 та 3 кг, що маркуються слоганом «Зроблено на Сумщині».

Основною стратегією розвитку підприємства є задоволення потреб споживачів у високоякісних макаронних виробах. З цією метою на фабриці постійно проводиться робота по вдосконаленню обладнання та технологічних процесів, розширенню асортименту продукції, що випускається. Так у 2012 році введено в експлуатацію лінію для розфасовки макаронних виробів у ПП "Рубаник" Шосткинського району.

Продукція підприємства-екологічно чистий продукт без використання барвників, консервантів та добавок, виготовлений з пшеничного борошна вищого ґатунку та очищеної питної води, який відповідає високим споживчим вимогам:  зберігає форму при варінні, має чудовий товарний вигляд та прекрасні смакові якості.

Найбільшими споживачами продукції підприємства є Шосткинський район,  м. Шостка та населені пункти Сумської області,  підприємство також співпрацює з іншими регіонами України.

ПП "Рубаник" є лауреатом, фіналістом і переможцем багатьох  конкурсів та виставок різних рівнів. Підприємство має розвинену виробничу та побутову інфраструктуру, висококваліфікований персонал та все необхідне щоб і надалі залишатися лідером у сфері виробництва макаронних виробів на території Шосткинщини.