Міськрайонна газета

ОТРИМАТИ ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ ЗА ПРОГРАМОЮ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТВА»

Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого,середнього та малого), установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2013-2014 навчальному році в вищих навчальних закладах учасників Програми “Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва” (“Українська ініціатива”)

Отримати другу вищу економічну освіту можна в Харківському національному економічному університеті, Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському  національному торгівельно-економічному університеті, Одеському державному економічному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті з    10 місячним навчанням (очно-заочної модульної форми) з отриманням диплому державного зразку про перепідготовку і отримання другої вищої  економічної освіти за напрямами “Економіка і підприємництво” та “Менеджмент” за рахунок коштів державного бюджету (витрати на міжміський переїзд, проживання в гуртожитках та харчування беруть на себе підприємства або учасники перепідготовки). У процесі перепідготовки слухачі пройдуть інтенсивний курс вивчення однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, які мають вищу не економічну освіту (на рівні спеціаліста або магістра) та стаж роботи на управлінських посадах не менше одного року. Для участі в відборі, претендентам необхідно  надати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, буд. 2) відповідні документи: 2 копії диплома про вищу освіту, 2 кольорових фото розміром 3,5*4,5 см, 2 копії дипломів,сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста(за наявності), 2 копії паспорту (всі сторінки заповнені), 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки),заповнити в двох екземплярах спеціальні форми в Департаменті: № 1 (інформація про претендента), № 2 (інформація про суб’єкт підприємницької діяльності,який направляє спеціаліста) та № 3 (рекомендація суб’єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).

Якщо представники бізнесу не підпадають під відбір за умовами Програми, вони можуть отримати знання та освіту на платній основі, яка складає на 1 січня 5400 гривень з отриманням диплому вищого навчального закладу – учасника Програми.