Міськрайонна газета

В СЕЛИЩІ ВОРОНІЖ ПРОВЕДЕНО ВІЇЗНУ НАРАДУ З СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

У селищі Вороніж проведено виїзну нараду за участю представників Шосткинської районної державної адміністрацій та Воронізької селищної ради для керівників закладів торгівлі, ресторанного господарства, малого та середнього підприємництва, які здійснюють свою діяльність на підвідомчій території Воронізької селищної ради. На нараді розглянуті питання щодо дотримання суб’єктами господарювання норм та правил у відповідних галузях обслуговування населення. Операторам ринку роз’яснені основні вимоги санітарного законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів під час транспортування, збереження та реалізації.

Спільно з керівниками закладів розроблені заходи щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо - зимовий період.

Учасники наради відвідали заклад торгівлі «Віват», в якому на практиці побачили  дотримання правил торговельного обслуговування (оформлення куточка споживача, викладку товарів, дотримання товарного сусідства продуктів харчування, зразковий санітарний стан закладу торгівлі, камери спостереження, опалення закладу, тощо).

Окрема розмова відбулася з питання щодо дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів». Були розкриті питання, пов'язані із забезпеченням захисту прав споживачів у різноманітних сферах торгівлі, послуг, правової інформованості споживачів, особливості реалізації найпоширеніших на практиці вимог споживача, повернення сплачених коштів за товар неналежної якості, обмін товару на товар належної якості, безоплатне усунення недоліків товару, та інші. Також учасники наради отримали відповіді на питання, які турбують їх як керівників та споживачів. Представників зібрання було проінформовано про зміни в законодавчій базі, що відбулись протягом останнього часу.