Міськрайонна газета

УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ЗАПРОШУЮТЬ НА УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

19 листопада в рамках офіційного візиту прем’єр-міністра Чеської Республіки до України у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, буд. 33, м. Київ) відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Чеську бізнес-делегацію в рамках означеного візиту, до якої увійдуть представники секторів чеської економіки, очолить президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні  питання, після чого відбудуться В2В переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

Контакти для довідок: тел. (044) 461 98 08, e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .