Міськрайонна газета

БІЗНЕС-ФОРУМ «UNIFORM & INNOVATIVE' 2020: НОВАЦІЇ ТА ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

Інформуємо, що Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів та взуття проведе 5 грудня 2019 року Бізнес-форум «Uniform & Innovative' 2020: Новації та публічні закупівлі», який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна (І. Кудрі), 29, актова зала ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» (лист запрошення та програма форуму додаються).

Метою форуму є презентація інноваційного потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного, медичного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю та орієнтація замовників на вітчизняну продукцію, що не поступається відповідним імпортним аналогам.

У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки продукції, проваджені технології, представляють експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення і засобів захисту, професійні колекції одягу і взуття. Асоціація «Укрлегпром» також готує для замовників каталог виробників продукції даного сектору.

Реєстрація учасників – до 3 грудня 2019 року шляхом надання контактних даних (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефоном  (044) 528-14-24.