Міськрайонна газета

ЗАПРАЦЮВАЛА ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Євросоюз (ЄС) за погодженням з українським урядом запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу. Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.

Merezha фокусує свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнесах, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію ринку та закладають фундамент здорової економічної системи країни.

Українські МСП зможуть зареєструватися в режимі онлайн і отримати миттєвий доступ до зареєстрованих експертам, тематичних досліджень, бібліотеці бізнес-рішень і корисним даних, які необхідні для планування та розвитку їх діяльності.

Експерти і центри підтримки бізнесу, які планують надавати свої послуги через платформу, мають представити тематичні дослідження, що стосуються успішно реалізованих проектів, опис їх послуг та іншу відповідну інформацію. В даний час на платформі зареєстровані 23 експерта.

Український бізнес зможе вибрати відповідних експертів для своїх цілей, застосовуючи необхідні фільтри і переглядаючи базу даних зареєстрованих консультантів.

На платформі планують впровадити розділ «запитайте у експерта», а також спеціальний аналітичний інструмент, призначений для моніторингу поширених проблем бізнесу і моделей їх розв’язання, що, крім іншого, допоможе в розробці нових продуктів для підтримки малого і середнього бізнесу.

У майбутньому онлайн платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні, сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень консалтингу.

Детальну інформацію щодо проєкту можна отримати на сайті: https://www.merezha.com.ua/about