Міськрайонна газета

РАЙОННИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО – МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

Районний організаційно – методичний центр відділу культури Шосткинської районної державної адміністрацї

вул. Леніна, 29, м. Шостка, 41100

 Тел. (05449) 4- 74-78

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

  • Провідний методист РОМЦ – Коршунова Наталія Михайлівна
  • Провідний методист РОМЦ – Дьомочка Світлана Олександрівна
  • Інструктор РОМЦ – Суховей Наталія Олексіївна
  • Методист РОМЦ –Золотарьов Антон Олександрович

Шосткинський районний організаційно – методичний центр створений в 1996 році. Мета створення - поліпшення методичного забезпечення діяльності сільських клубних закладів. У своїй роботі районний організаційно – методичний центр керується положенням, затвердженим відділом культури Шосткинської районної державної адміністрацї.

Безпосереднє управління РОМЦ здійснюється відділом культури  райдержадміністрації.

У районному організаційно – методичному центрі  працює три творчих працівника. Існує чіткий розподіл  за напрямками діяльності : розвиток народної творчості, фольклору, традицій, свят і обрядів, культурно - масова робота, робота з підлітками та молоддю, культурна спадщина, розвиток музичної творчості.

При методичному кабінеті  існує інформаційний банк даних клубних закладів району.

На кожен заклад культури  заведено технічний паспорт. Методисти  організовують і координують планування і первинну звітність клубних установ. Робота планується щомісячно і плани постійно надаються працівниками сільських закладів культури до методичного центру.

Систематично  ведеться збір інформації про традиційні фестивалі, народні звичаї, обряди та конкурси ( афіші, буклети,фотографії, матеріали з періодичної преси).

При методичному кабінеті створений сценарний та репертуарні фонди.

Одним із  основних напрямків роботи  районного організаційно – методичного центру є - популяризація з питань краєзнавства, звичаїв та обрядів нашого регіону.

Свою діяльність районний організаційно – методичний центр спрямовує на організацію планування і координацію проведення культурно - мистецьких заходів на території району. З  цією метою здійснюються виїзди в села. Майже всі мистецькі заходи проводяться за участю працівників методичної служби на базі сільських закладів  і на території сільських громад.  Щорічно проходять районні фестивалі : народної творчості «Поліські барви» ( с. Чапліївка)  та  дитячої творчості «Веселі дзвіночки» (смт. Вороніж) . Свою роботу РОМЦ планує згідно  календарно - знаменних дат.

Районний організаційно – методичний центр постійно знаходиться у пошуку нових форм роботи, цікавих ідей  та діє у творчому союзі з працівниками сільських клубних закладів.