Міськрайонна газета

Центральна дитяча бібліотека

Центральна районна бібліотека для дітей

вул. Садова, 57, смт. Вороніж, 41140

Тел. (05449) 7-62-94

Розпорядок роботи: з 8.00 до 17.00;

субота – з 8.00 до 16.00;

вихідні дні: неділя.

  • Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми - Тищенко Марія Василівна
  • Бібліотекар І категоріїТарасенко Світлана Іванівна

Бібліотека для дітей забезпечує обслуговування читачів-дітей та керівників дитячого читання з метою поглиблення знань, організовує єдину систему бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування дітей на основі координації діяльності структурних підрозділів ЦБС та шкільних бібліотек, веде організаційно-методичне керівництво  підрозділами ЦБС, обслуговуючими дітей.

Основними напрямками роботи з дітьми є популяризація літератури з історії та сучасності нашої держави, про рідну Сумщину; правової культури, утвердження здорового способу життя; екологічних знань; літературної та культурної спадщини українського народу; з питань краєзнавства та інші.

Для залучення читачів до систематичного читання в бібліотеці проводяться різноманітні масові заходи: до пам΄ятних, знаменних та ювілейних дат, організовуються свята, конкурси, вікторини, подорожі, тематичні дні та інші. При ЦДБ працює Клуб за інтересами екологічно-природничого напрямку «Пролісок». Цікаво проходять екологічні години, прем΄єри журналів, літературні подорожі, літературні ігри, лото.