Міськрайонна газета

Відділ культури, молоді та спорту

Оновлено 25.02.2020

 

 Сумська обл., 41100, м.Шостка, вул. Свободи, 54

тел. (05449) 7-34-48, 
Офіційний сайт: http://shst.sm.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

Відділ культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації очолює начальник відділу – Антоневич Ігор Іванович

Години прийому громадян з особистих питань:

Вівторок: 10:00 - 12:00; 13:00 - 17:00;

Спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації - Шемет Тетяна Сергіївна

 

Відділ культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації є структурним підрозділом Шосткинської районної державної адміністрації, який підпорядковується голові Шосткинської районної державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний управлінню культури Сумської обласної державної адміністрації та управлінню молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України та Положенням про відділ культури, молоді та спорту, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18.02.2020 № 46-ОД  „Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації”.

Основними завданнями відділу є: реалізація державної політики у сферах культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігій та захисту прав національних меншин, фізичної культури, спорту, туризму, дітей та молоді. 

Відділ культури забезпечує вільний розвиток культурно-мистецьких процесів, доступність всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина, а також сприяє відродженню та розвитку традицій і культури української нації, етнічної, культурної самобутності корінного народу і національних меншин, організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя.