Міськрайонна газета

Ждаміров Віктор Максимович

Працює: головою Шосткинської районної державної адміністрації

Громадянство: Україна

Число, місяць і рік народження: 24 травня 1970 року

Місце народження: Україна, Сумська область, Ямпільський район, с.Паліївка

Освіта: повна вища‚ у 1997 році закінчив Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, за спеціальністю «Історія», кваліфікація – вчитель історії; у 2006 році - Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», кваліфікація – вчитель фізичної культури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи.

 

Науковий ступінь вчене звання: не має

Нагороди, почесні звання: державні нагороди не має

Володіння мовами: українською, російською володіє вільно; німецькою читає та перекладає зі словником

 

Ранг державного службовця: 6 ранг з 1 травня 2016 року

Прийняття Присяги державного службовця: 1 лютого 2006 року

Стягнення: не має

Трудова діяльність

 

08.1989-11.1989

-

вчитель біології та іноземної мови Антонівської неповної середньої школи, с. Антонівка Ямпільського району Сумської області

11.1989-11.1991

-

строкова військова служба

11.1991-07.1992

-

вчитель початкових класів Антонівської неповної середньої школи, с. Антонівка Ямпільського району Сумської області

07.1992-02.1995

-

інструктор спорту Миронівської госпрозрахункової дільниці, с.Миронівка Шосткинського району Сумської області

02.1995-01.1999

-

вчитель історії та фізичного виховання у Миронівській загальноосвітній школі I-III ступенів, с.Миронівка Шосткинського району Сумської області

01.1999-09.2004

-

тренер - викладач дитячо-юнацької спортивної школи, вчитель фізичної культури у Миронівській загальноосвітній школі I-III ступенів за сумісництвом, м.Шостка Сумської області, с.Миронівка Шосткинського району Сумської області

09.2004-01.2006

-

вчитель фізкультури у Миронівській загальноосвітній школі I-III ступенів, с.Миронівка Шосткинського району Сумської області

02.2006-12.2012

-

начальник відділу у справах молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації; м.Шостка Сумської області

01.2013-04.2013

-

начальник служби у справах дітей Шосткинської районної державної адміністрації; м.Шостка Сумської області

04.2013-05.2014

-

завідувач сектору у справах молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації; м.Шостка Сумської області

05.2014- 05.2016

-

перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації; м.Шостка Сумської області

05.2016- по цей час

-

голова Шосткинської районної державної адміністрації; м.Шостка Сумської області


Обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації:

 

1. Очолює Шосткинську районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю та несе персональну відповідальність за реалізацію покладених на неї завдань, додержання норм Конституції України, законів України, актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови Сумської обласної державної адміністрації в районі.

 

2. Представляє Шосткинську районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими, релігійними організаціями, підприємствами, установами, організаціями, громадянами, як в Україні, так і за її межами. Забезпечує взаємодію Шосткинської районної державної адміністрації з Шосткинською районною радою.

 

3. Призначає на посади і звільняє з посад першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів Шосткинської районної державної адміністрації та їх заступників, працівників апарату Шосткинської районної державної адміністрації - державних службовців у встановленому чинним законодавством порядку.

 

4. Видає розпорядження і доручення голови Шосткинської районної державної адміністрації з питань, що належать до її компетенції.

 

5. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Шосткинської районної державної адміністрації. Погоджує в установленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників не підпорядкованих підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління органів виконавчої влади вищого рівня.

 

6. Виступає розпорядником коштів Шосткинської районної державної адміністрації в межах затверджених бюджетів, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

 

7. Для здійснення консультативно-дорадчих функцій у вирішенні найважливіших питань життєзабезпечення району, утворює колегію Шосткинської районної державної адміністрації та інші консультативні, дорадчі органи, служби і комісії, визначає їх  завдання, функції, персональний склад.

 

8. Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.