Міськрайонна газета

Проекти нормативно-правових актів за 2019 рік

Розміщено 5 лютого 2019 року

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019–2020 роки (далі – проект Програми).

Проект Програми розроблений на виконання обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки відділом житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації.

Зауваження та пропозиції до проекту Програми просимо надсилати протягом
15 календарних днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації на адресу відділу житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації:

поштову -  вул. Свободи, 54, м. Шостка, Шосткинська районна державна адміністрація, каб. 8, 9, 41100, тел. (05449) 7-33-34

електронну – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації Радюк Валентина Антонівна тел. (05449) 7-33-34.

Результати проведення громадського обговорення проекту Програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації (сторінка «Консультування з громадськістю») у визначений чинним законодавством термін.

Проект районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки

26.02.2019

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019–2020 роки

 

Розміщено 08 лютого 2019 року

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної  державної адміністрації «Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації з метою ефективного використання коштів районного бюджету, що передаються на фінансову підтримку громадським організаціям.

Усі бажаючі протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення на веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації на адресу:

поштову -  вул. Свободи, 54, м. Шостка, Шосткинська районна державна адміністрація, каб. 24, 41100, тел. (05449) 4-21-94

електронну – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактна особа: заступник керівника апарату - начальник відділу організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації Шкребень Світлана В’ячеславівна, тел. (05449) 4-21-94.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації (сторінка «Консультування з громадськістю») у визначений чинним законодавством термін.

Обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної  державної адміністрації «Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

27.02.2019

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Розміщено 02 травня 2019 року

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік (далі – Програма)

Проект Програми розроблений відділом молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації.

Зауваження та пропозиції до проекту Програми просимо надсилати протягом
15 календарних днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації на адресу відділу молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації:

поштову -  вул. Свободи, 54, м. Шостка, Шосткинська районна державна адміністрація, каб. 45, 41100, тел. (05449) 7-34-48

електронну – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: виконуючий обов’язки начальника відділу молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації Шемет Тетяна Сергіївна
тел. (05449) 7-34-48.

Результати проведення громадського обговорення проекту Програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації (сторінка «Консультування з громадськістю») у визначений чинним законодавством термін.

Проект районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

 

ЗВІТпро результати проведення громадського обговоренняпроекту районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

24.05.2019

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, проведено громадське обговорення проекту районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік (далі – проект Програми), який розроблено відділом молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації.

Проект Програми оприлюднено на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації у розділі «Консультування з громадськістю».

Під час громадського обговорення пропозицій щодо внесення змін до проекту Програми не надходило

 

Розміщено 07 червня 2019 року

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 12.06.2019 о 10:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (мала зала, 3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради.

На порядок денний засідання виносяться питання:

1. Соціальний захист ветеранів війни.

2. Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів району.

Запрошуємо Вас до участі в заході.

Розміщено 21 листопада 2019 року

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ШОСТКИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2020 РОЦІ»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Шосткинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році» (далі – проект Розпорядження).

 

Проект Розпорядження розроблено відділом організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації з урахуванням вимог відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Зауваження та пропозиції до проекту Розпорядження просимо надсилати протягом
15 календарних днів з моменту їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації на адресу відділу організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації

поштову -  вул. Свободи, 54, м. Шостка, Шосткинська районна державна адміністрація, каб. 24, 41100, тел. (05449) 4-21-94

електронну – shst.personal@sm.gov.ua.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу організаційної роботи, управління персоналом, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шосткинської районної державної адміністрації Романченко Наталія Сергіївна
тел. (05449) 4-21-94.

Результати проведення громадського обговорення проекту Розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації (сторінка «Консультування з громадськістю») у визначений чинним законодавством термін.

 Проект розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Шосткинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році»

 

9/12/2019

ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Шосткинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році»

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, проведено громадське обговорення проекту розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Шосткинською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році» (далі – проект Розпорядження).

Проект Розпорядження оприлюднено на офіційному веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації у розділі «Консультування з громадськістю».

Під час громадського обговорення пропозицій щодо внесення змін до проекту Розпорядження не надходило.