Міськрайонна газета

Відзвітували за зроблене та намітили нові горизонти

27 лютого 2013 року відбулося пленарне засідання Шосткинської районної ради

     Були заслухані звіти райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2012 рік (доповідач начальник фінансового управління райдержадміністрації Бардакова К.Г.), про виконання програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2012 рік та основних напрямків розвитку на 2013-2014 роки, про виконання програми підтримки малого підприємництва в Шосткинському районі на 2011-2012 роки та інформацію про хід виконання програми залучення виробничого потенціалу підприємства Шосткинської виправної колонії № 66 в економіку району на 2011-2015 роки (доповідач начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ільєнко С.В.).

Середня заробітна плата за 2012 рік по Шосткинському району

     За 2012 рік середньооблікова кількість штатних працівників Шосткинського району склала 2267 осіб, середньомісячна заробітна плата штатних працівників становить 2115 грн., що на 124% більше, ніж за 2011 рік.

Засідання районної комісії з питань погашення податкового боргу

     26 лютого 2013 року під головуванням першого заступника голови  Шосткинської районної державної адміністрації С.В.Пустобород відбулося  засідання районної комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати, на якому заслухано  першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Дегтяр Т.М. та 12 боржників до Пенсійного фонду України.

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

     Перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. 26 лютого 2013 року провела  засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення, на якому заслухано 3 суб’єкти підприємницької діяльності, у яких були виявлені неоформлені працівники.

Апаратна нарада при голові Шосткинської РДА від 4.03.2013

     4 березня 2013 року на апаратній нараді, що відбулася в Шосткинській районній державній адміністрації, заслухане питання профілактики правопорушень та інших негативних явищ серед учнівської молоді

Засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань надання соціальних допомог, компенсаційних виплат та пільг

     28 лютого 2013 року   під головуванням заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Фролової Н.В. відбулося засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань надання соціальних допомог, компенсаційних виплат та пільг.