Міськрайонна газета

НА ШОСТКИНЩИНІ ТРИВАЮТЬ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ДОТРИМАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

В Шосткинському районі посилено контроль за виконанням населенням та суб’єктами господарської діяльності обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2».

Представники Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області спільно з працівниками Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області здійснили перевірки об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на предмет дотримання карантинних вимог. До порушників застосовані відповідні заходи реагування.

Спеціалістами Держпродспоживслужби упродовж першого тижня листопада проведено 124 перевірки за дотриманням вимог санітарного законодавства щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину. Найчастіше перевірялися об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчі ринки. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину проводиться щодня, у тому числі і у вихідні.

Активно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.