Міськрайонна газета

ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Під керівництвом голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Губенка відбулась нарада з головами та посадовими особами об’єднаних територіальних громад району.

В ході наради розглядались актуальні питання життєдіяльності Шосткинського району. Зокрема, щодо забезпечення територіальної оборони, пожежної безпеки району, протидії коронавірусній інфекції, про соціальне забезпечення малозахищених верств населення та інші.

Командир окремого батальйону територіальної оборони в/ч А-7319 Сергій Леонтенко проінформував про стан матеріально-технічного забезпечення окремого батальйону територіальної оборони військової частини.
«Ми маємо докласти максимум зусиль для забезпечення матеріально-технічної бази батальйону територіальної оборони, який знаходиться на території району, згідно з визначеними потребами. Всі територіальні громади не мають стояти осторонь при вирішенні даного питання», - наголосив очільник району.

Про утворення та відновлення пожежно-рятувальних підрозділів територіальних громад, їх фінансування та матеріально-технічне забезпечення доповів начальник Шосткинського управління Головного управління ДСНС України у Сумській області Олександр Шалда. За його словами одним із найбільш проблемних питань, що виникає під час реагування на надзвичайні ситуації (у тому числі гасіння пожеж), на території сільських населених пунктів району, є їх значна віддаленість від місць дислокації державних пожежно-рятувальних підрозділів. Як наслідок такого становища, рятувальники прибувають до місця пожежі зі значним перевищенням встановлених часових нормативів.

«Наші громадяни, незалежно від місця проживання мають відчувати себе в безпеці. Тож створення добровільних пожежних формувань та підрозділів місцевої пожежної охорони на території громад допоможе максимально скоротити час прибуття до місця надзвичайної події. А це – врятовані життя та оселі!», - зазначив очільник району.

Олексій Фатун, спеціаліст з охорони здоров’я Шосткинської районної державної адміністрації, проінформував про протидію поширенню коронавірусу та необхідності вакцинації бустерною дозою.

З підсумками роботи ведення Державного реєстру виборців за 2021 рік ознайомила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Наталія Шалда.

Представники ОТГ мали змогу обговорити проблемні питання та шляхи їх вирішення. По закінченню наради Віктор Губенко подякував присутнім за плідну співпрацю і наголосив, що райдержадміністрація завжди допоможе конструктивно вирішувати всі питання, які виникають в територіальних громадах задля досягнення спільної мети - розвитку Шосткинського району.

WhatsApp Image 2022-01-26 at 13.32.10 1.jpeg - 175.34 KBWhatsApp Image 2022-01-26 at 13.32.10.jpeg - 190.32 KB

WhatsApp Image 2022-01-26 at 13.32.10 2.jpeg - 263.40 KBWhatsApp Image 2022-01-26 at 13.38.00.jpeg - 223.18 KB