Міськрайонна газета

«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»: НА СУМЩИНІ У ДРУГОМУ ЕТАПІ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ЗМАГАНЬ УЖЕ ЗІГРАЛА 221 КОМАНДА

Про це під час брифінгу повідомила директорка Департаменту освіти і науки Сумської обласної військової адміністрації  Вікторія ГРОБОВА

За її словами, рекордсменами ліг за кількістю зіграних ігор є волейболісти – наразі проведено вже 101 змагання з даного виду спору. За ними йдуть представники спортивного орієнтування та черліденгу. Загалом понад 800 команд візьмуть участь у територіальному етапі проєкту, у рамках якого планується залучити близько 10 тисяч юних спортсменів.

«Учасники демонструють запальний ентузіазм, наполегливість у тренуваннях та підготовці до змагань. Дана ініціатива переростає в справжню спортивну та патріотичну місію, яка об'єднує дітей та формує здорове майбутнє нації», – акцентувала увагу Вікторія Гробова.

Як відзначила посадовець, особлива увага приділяється доступності змагань для дітей з прикордонних громад. Організатори ретельно відбирають місця для проведення тренувань та змагань, дбаючи про безпеку всіх учасників.

Вікторія Гробова також акцентувала увагу на важливості підтримки амбасадорів проєкту та Федерації спорту, що додає впевненості і мотивує молодих спортсменів досягати нових вершин.

У всіх є непереборне бажання потрапити до фіналу змагань та до п’єдесталу переможців, тож переконані, що їхні зусилля не будуть марними і принесуть бажаний результат.

Детальніше у відео: https://youtu.be/ZnuOMz2iOzA