Міськрайонна газета

ГАМАЛІЇВСЬКУ ВЕЧІРНЮ (ЗМІННУ) ШКОЛУ АТЕСТОВАНО

14 січня 2016 року завершено атестацію Гамаліївської вечірньої (змінної) школи , що функціонує у ШВК-66. Заклад утворено 2004 року для забезпечення конституційних гарантій громадянам України на повну загальну середню освіту. За час діяльності школи атестати про повну загальну середню освіту отримало 232 особи, які відбували покарання у виправному закладі. Це дасть змогу випускникам школи змінити своє життя на волі. Вони можуть продовжити здобувати освіту, влаштовуватись на роботу .

Завдяки зусиллям педагогів та сприяння адміністрації закладу створено належні умови для навчання, виховання, самопідготовки учнів. У школі обладнано комп'ютерний клас, бібліотеку.

Педагогічний колектив проводить змістовну виховну роботу. У тісній співпраці з адміністрацією ШВК-66 намагаються повернути на шлях виправлення якомога більше осіб, дійти до свідомості кожного засудженого, допомогти зрозуміти, що жити на волі потрібно гідно, а навчання та здобуття освіти – один із важливих шляхів до цього.

Атестаційною комісією вивчено стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з усіх навчальних  предметів, управлінську діяльність керівника закладу, організацію методичної роботи з колективом, стан ведення шкільної документації.

Роботу атестаційної комісії підсумовано у висновку щодо результатів атестаційної експертизи.

Наказом по відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації від 14.01.2016 № 05-ОД «Про затвердження рішення атестаційної комісії щодо проведення атестаційної експертизи Гамаліївської вечірньої (змінної) школи Шосткинської районної ради Сумської області» визнано Гамаліївську вечірню (змінну) школу атестованою за рівнем впровадження повної загальної середньої освіти.