Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «НЕКОМПЛЕКТ ПРАЦІВНИКІВ НЕ ЗНІМАЄ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ»

Так підвів підсумки обговорення на апаратній нараді звіту начальника сектору Шосткинского відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області майора поліції Олександр Цибулько про стан правопорядку та боротьби зі злочинністю на території Шосткинського району Сумської області, що перебуває на обслуговуванні Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області за 12 місяців 2015 року виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації.

Штатна чисельність інспекторів поліції Шосткинського ВП ГУ Національної поліції в Сумській області, що обслуговує територію Шосткинського району складає – 12 співробітників, некомплект складає чотири співробітники

За вказаний період у ЧЧ Шосткинського ВП ГУ НП в Сумській області було зареєстровано 1685 повідомлень, з яких 579 було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких закрито за ст. 284 п.2 КПК (відсутність складу правопорушення) – 257 проваджень, 141 особі повідомлено про підозру, 181 крим. правопорушення перебувають на розслідуванні у СВ Шосткинського МВ УМВС України (по 4 кримінальних провадженнях особи правопорушників встановлені проводяться слідчі дії).

В порівнянні з аналогічним періодом за 12 місяців 2015 року особисто дільничними інспекторами міліції розкрито злочинів:

№ з\п

зміст

12 місяців 2015

року

12 місяців 2014

року

1.

Розкрито особисто по Ф-1.1

64

94

2.

Питома вага

37,9

43,8

3.

Питома вага на 1-го ДІМ

5,33

7,83

4.

Кількість злочинів скоєних особами, які раніше вчиняли злочини (питома вага)

23

26

Проведений аналіз рецидивної злочинності свідчить, про те що на території району Шосткинського МВ спостерігається незначна зміна кількості злочинів, які були скоєні особами раніше судимими, з 26 до 23 злочинів. Питома вага 29,7% (середньообласна 23,5%)

Причинами скоєння злочинів особами, які раніше скоювали злочини, є соціально-економічний фактор, а також недостатній рівень профілактичної роботи з особами, які перебувають на профілактичних обліках, насамперед з особами формально підпадають під адміністративний нагляд та піднаглядними.

Найбільш гостро робота поліції була розкритикована за недоліки у роботі з самогоноварінням та торгівлею самогоном.