Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

В рамках реалізації державної політики у сфері соціального обслуговування 26.01.2016 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА , управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському району, Шосткинського районного територіального центру та Службою у справах дітей провели прийом громадян за місцем проживання в селах Тиманівка та Чапліївка.

На прийомі побувало 172 особи, прийняті документи на перерахунок одиноким матерям, документи на призначення пільг на тверде паливо та скраплений газ, також роз’яснені питання пенсійного забезпечення та всім мешканцям роз’яснено Постанову Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій » та Постанову КМУ від 04.06.2015 №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» .

„Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.