Міськрайонна газета

ШКОЛА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

17 лютого 2016 року на базі Богданівського НВК відбулося засідання районної Школи молодого педагога з теми «Нестандартні форми проведення уроків». Лейтмотивом заходу стали слова М.Сингаївського: «Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Коли ти дітям віддаси найкраще – то й сам сягнеш нової висоти».

Метою зібрання було визначення поняття нестандартного уроку і особливостей його проведення та виховання у молодих спеціалістів почуття відповідальності за обрану професію.

Для молодих учителів були проведені: урок-дослідження з інформатики (4 клас, учитель Чанцев А.М.); урок-подорож з історії (5 клас, учитель Гончар С.Б.); урок-змагання з фізичної культури (6 – 7 класи, учитель Линок А.А.); урок-соціальний проект з англійської мови (9 клас, учитель Калачевська В.С.); заняття-казка у дошкільному відділенні (вихователь Моісеєва Т.О.) та виховний захід у формі диспуту (педагог-організатор Чанцева Н.В.).

У теоретичній частині методичного заходу з доповідями виступили методист Покрова В.В. та  директор Богданівського НВК Овсієнко О.М.

Переглянуті заходи пройшли на високому методичному рівні. Досвідчені  педагоги розкрили свою професійну майстерність, поділилися своїми педагогічними надбаннями з молодими спеціалістами.

Підсумки семінару пройшли в конструктивній співбесіді у формі «Відкритий мікрофон».