Міськрайонна газета

ВПЛИВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА РОБОТУ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ – ЗАПОРУКА ПОСТУПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

На апаратній нараді в Шосткинській райдержадміністрації заслухано звіт начальника відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації  Світлани Петренко щодо здійснення контролю за реалізацією виконавчими комітетами Богданівської та Собицької сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти.    

Послуги із загальної  середньої та дошкільної освіти територіальній громаді Собицької сільської ради надає Собицький навчально-виховний комплекс, територіальній громаді Богданівської сільської ради  - Богданівський навчально-виховний комплекс. На територіях обох рад зареєстровано 143  дитини віком від 6 до 18 років:на території  Богданівської   сільської ради – 93 дітей шкільного віку, 63 дітей з них навчається в  Богданівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, 1 - в ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, 4- ПТУ, 15 – навчається в навчальних закладах  м.Шостка, 10 - фактично не проживає на території сільської ради (відомості відсутні); на території  Собицької сільської ради – 70 дітей шкільного віку, 48 дітей з них  навчається в Собицькому НВК: ЗОШІ – ІІІ ст. - ДНЗ, 7-ПТУ, 3 - в ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, 2 – в ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, 2 – в навчальних закладах м.Шостка, 8 – фактично не проживає на території сільської ради (відомості відсутні).

На територіях рад зареєстровано 102  дитини дошкільного віку: фактично проживає  72 дитини (Богданівська сільська рада-40, Собицька сільська рада-32), не проживає на території сільських рад 30 дітей і відомості про них відсутні (Богданівська сільська рада -24, Собицька сільська рада - 6) , 40  дітей  відвідують дошкільні відділення навчальних закладів, які розташовані на територіях даних сільських рад (17 - Богданівського навчально-виховного комплексу, 23 – Собицького),  9 навчається у перших класах загальноосвітніх навчальних закладів (Богданівський НВК – 7, Собицький – 2), 2 дітей охоплено соціальним педагогічним патронатом (Богданівський НВК). У Собицькому НВК гарячим харчуванням охоплено 54 дитини, що складає 95 % від усіх школярів. 18 учні початкових класів, 10 дітей, які користуються пільгами, харчуються за рахунок коштів, виділених з районного  бюджету та батьківської доплати, середня вартість обіду станом на 16.02.2016 року становить 8 грн. Учні  5-11 класів харчуються за рахунок батьківських коштів. Медичне обслуговування дітей у Богданівському НВК здійснює шкільна медсестра (обладнаний медкабінет), у Собицькому - місцевий медичний заклад за угодою.

Діти Собицького НВК організованого підвозу не потребують, до Богданівського НВК шкільним автобусом підвозяться школярі та дошкільнята із с. Пирогівки (33 дитини).      

Виконавчими комітетами сільських рад розглядалися у  2015 році питань стану освітньо-виховної діяльності: Богданівська сільська рада – 7 питань, Собицька сільська рада – 2 питання.