Міськрайонна газета

«УКРАЇНА ЗАЙМАЄ ОДНЕ З ПЕРШИХ МІСЦЬ В ЄВРОПІ ПО КІЛЬКОСТІ АБОРТІВ І ОДНЕ З ОСТАННІХ ПО РІВНЮ ЖИТТЯ »

30 березня 2016 року з метою проведення профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи, щодо актуалізації питання негативного впливу абортів на фізичне та психологічне здоров`я жінки, формування свідомого ставлення до власного здоров`я, розширення кола знань про методи та засоби контрацепції, формування свідомого та відповідального ставлення до батьківства, серед соціально незахищених верств населення, які проживають на території с Миронівка, Шосткинського району, проведено груповий захід на тему: «Україна займає одне з перших місць в Європі по кількості абортів і одне з останніх по рівню життя».

У ході проведення заходу спеціалістами Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді висвітлено поняття депресивного стану жінки після аборту, розкрито питання ризику першого аборту, розглянуто такі методи контрацепції: оральні контрацептиви, внутрішньоматкова спіраль, ін`єкційні контрацептиви, сперміцидні креми, свічки, пасти, таблетки, презерватив, розкрито питання наслідків небажаної вагітності.      

Також серед учасників заходу проведено анкетування на тему: «Контрацепція», гру «Град», вправи «Що радять друзі?» та «Що підвищує ризик небажаної вагітності?». Особлива увага приділялась питанню запобігання соціальному сирітству. Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання, ознайомитися зі спектром соціальних послуг, які надає Шосткинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, отримати індивідуальне консультування.