Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ШТАБУ З ПРОВЕДЕННЯ В РАЙОНІ ВЕСНЯНОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів засідання районного оперативного штабу щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Шосткинського району.

Членами штабу відмічено, що селищна, сільські ради, колективи навчальних закладів, закладів медицини і культури, організацій та підприємств всіх форм власності активно долучаються до робіт з благоустрою населених пунктів: упорядковується закріплена територія, пам’ятники, меморіали, місця почесних поховань, кладовища, школярі висаджують дерева та кущі. На засіданні штабу з інформацією про залучення безробітних до громадських робіт виступив заступник директора Шосткинського міськрайонного центру зайнятості Микола Чернов. Він зауважив, що, на даний час, договори на проведення громадських робіт з ними уклало 8 сільських рад і в найближчий час приєднається ще 5.

Філія «Шосткинський райавтодор» виконує ямковий ремонт автодороги Шостка-Кролевець до залізничного переїзду біля станції Терещенська. За словами Ніни Целуйко, головного інженера філії, план фінансування робіт на 2016 рік ще не визначений. Віктор Ждаміров підкреслив, що представники районних служб готові допомогти філії в прибиранні узбіччя вздовж державної дороги Р-65.

Нагадала про потребу в укладенні договорів на вивезення твердих побутових відходів на полігон міста Шостки сільським радам начальник Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби Інна Баглай. Вона наголосила, що спалювання та закопування сміття в землю вкрай негативно впливає на якість води, яку ми споживаємо.

Підсумовуючи роботу штабу, Віктор Ждаміров ще раз нагадав про необхідність продовження роботи з ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування кладовищ у всіх територіальних громадах. А 23 квітня всі мешканці району запрошуються на день благоустрою та суботник, приурочений до Дня Довкілля.