Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ПЛАНИ ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ТА ЗА КОНТРАКТОМ В РАЙОНІ ПОВИННІ БУТИ ВИКОНАНІ»

Під головуванням т.в.о. голови райдержадміністрації Ждамірова В.М. проведена нарада з питання вдосконалення взаємодії органів державної влади та військового комісаріату щодо проведення призову на території району громадян України на строкову військову службу у травні-червні 2016 року та за контрактом з залученням керівників Шосткинського ОМВК, Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, Шосткинської місцевої прокуратури, КЗ «Шосткинська ЦРЛ».

На нараді були проаналізовані результати проведеного оповіщення призовників, велась розмова про вжиття вичерпних заходів щодо виконання керівниками органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ в межах повноважень вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Також були визначені конкретні заходи щодо виконання планових завдань з призову громадян України на строкову військову службу та за контрактом.

Віктором Ждаміровим поставлена вимога щодо посилення уваги, органів місцевого самоврядування до питань кадрового забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань, створення передумов для проявлення патріотизму та конкретної участі у захисті рідної землі громадянами Шосткинщини.