Міськрайонна газета

НА ШОСТКИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМЯТІ ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

У ході відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у районі проведена низка заходів, у яких взяли участь понад 3,7 тисячі жителів.

Було проведено понад 90 заходів у населених пунктах району – мітинги, покладання квітів до пам’ятників та меморіалів, інші урочистості та масові просвітницькі міроприємства, концерти, спрямовані на консолідацію українського суспільства.

Проведені заходи були націлені на піднесення ролі України як важливого чинника європейської безпеки, підкреслення важливої ролі України у здобутті Перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовності нашого народу в боротьбі за визволення Європи, вшанування пам’яті жертв війни, на тому, що не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію державна влада зробить все для того, щоб ветерани відчули увагу держави та суспільства до своїх проблем.

У проведених заходах взяли участь представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та зареєстрованих у районі політичних партій, молоді.