Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ЗАВДАННЯ ПО ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В РАЙОНІ НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ!»

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів розширену нараду з питань організації  призову на строкову військову службу весною 2016 року з залученням селищного та сільських голів району. В нараді прийняли участь голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, військовий комісар Шосткинського ОМВК Руслан Риков, інспектори поліції, які обслуговують район, працівники військового комісаріату.

На нараді було розглянуто три питання. По першому питанню «Про стан роботи з проведення призову громадян України на строкову військову службу» виступив Риков Руслан Миколайович - військовий комісар Шосткинського ОМВК, по другому питанню «Про результати проведеного розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу» Цибулько Олексій Іванович – начальник сектору Шосткинського ВП ГУНП в Сумській області, по третьому питанню « Про результати роботи медичної комісії по відбору призовників для проходження строкової військової служби» Онопченко Світлана Михайлівна - лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників. З селищним та сільськими головами, інспекторами поліції проведено обговорення проблемних питань, які були підняті доповідачами.

За результатами наради визначені конкретні завдання учасникам з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу.