Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «В РАЙОНІ НЕОБХІДНО СТВОРИТИ СИСТЕМУ БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТА ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»

Таке доручення дав голова Шосткинської районної державної адміністрації за наслідками обговорення інформації завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Валентини Радюк про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації «Про проведення щорічної всеукраїнської весняної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів району».

У заходах з благоустрою прийняли участь всі населені пункти району,  більше 120 підприємств, установ, організацій,  близько 6,8 тисяч мешканців району. До громадських робіт було залучено 41 особу. Станом на 01.05.2016 профінансовано 46,6тис.грн., у тому числі 23,3 тис.грн. за рахунок коштів місцевих бюджетів. Всього на рік у місцевих бюджетах на фінансування громадських робіт передбачено 102,7тис.грн.

У ході проведення заходів по благоустрою упорядковано близько 80% прибудинкової території, ліквідовано 35 несанкціонованих звалищ (137м3), посаджено 535 дерев та 575 кущів, прибрано 84тис.кв.м набережних річок та водоймищ (48%), впорядковано 66 кладовищ (81%), проведена побілка дерев, стовпів, вирубка порослі, приведені в порядок сквери, зупинки. Вовняською сільською радою огороджується кладовища по вул. Садовій в с.Вовна та в с.Дубрівка, відбудовано міст по вул.Іртиш – Нова (20,3тис.грн.).  Собичівською та Чапліївською сільською радою виконано грейдування комунальних доріг.

Виконано поточний ремонт більшості пам’ятників та меморіалів, використано близько 33 тис.грн., найбільше в Воронізькій селищній раді – 7,8тис.грн. та Ковтунівській сільській раді – 10,1тис.грн. Станом на 01.05.2016 філією "Шосткинський райавтодор"  виконано аварійний ямковий ремонт на ділянках регіональних а/доріг протяжністю 1км на суму 92,55 тис.грн. На сьогодні філія розпочала роботи по ямковому ремонту державної дороги в сторону м.Глухів, укладено 3 машини асфальтобетону, пройшли 7 км.

У навчальних закладах району проведена акція «Посади дерево і збережи його».Відділом освіти спільно з ДП «Шосткинське лісове господарство» серед учнів навчальних закладів району проведено районний етап конкурсу «Майбутнє лісу в твоїх руках», 26 квітня підведено підсумок конкурсу у номінаціях «Кращий малюнок» та «Кращий твір».

Прийняли участь у заходах всеукраїнської весняної акції Держлісгосп та Агролісгосп. Шосткинським державним лісогосподарським підприємством посаджено 60 дерев та 45 кущів, прибрано територій на площі 4 га, упорядковано 3 місця військових поховань (територія Собицького лісництва), встановлено на території природно-заповідного фонду 4 аншлаги та 4 попереджувальні знаки, ліквідовано 10 несанкціонованих сміттєзвалища, очищено від сміття 0,1км берегів річок. ДП «Шосткинський агролісгосп» створено лісових насаджень на землях, непридатних для сільськогосподарського використання, на площі 10,2 га, упорядковано територію площею 189га об’єкту природно-заповідного фонду (ландшафтний заказник «Діброва»), встановлено 5 аншлагів.

Робота по виконанню заходів весняної акції «За чисте довкілля» продовжується.