Міськрайонна газета

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ НА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

25 травня 2016 року на базі Воронізької загальноосвітньої школи I-III ступеня №1 ім. П.О. Куліша відбулися районні змагання з міні-футболу на Кубок голови Шосткинської районної державної адміністрації. В змаганнях прийняли участь 9 команд з сіл Ковтунове, Богданівка, Клишки, Чапліївка та селища Вороніж. Серед учасників слід виокремити 4 дівочі команди, які представляли села Чапліївка, Ковтунове, Богданівка та селище Вороніж.

Команди юних спортсменів продемонстрували захоплюючу гру, в результаті якої були визначені переможці. Перше місце серед юнаків здобули ковтунівські спортсмени, друге місце посіла команда з с. Богданівка, третє – команда з селища Вороніж.

Серед дівчат переможцями стала команда з с. Чапліївка, друге та третє місце вибороли ковтунівські та богданівські футболістки.

Команди переможці нагороджені кубками, команди-призери – м’ячами, кращі гравці відзначені грамотами.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних звершень!!!