Міськрайонна газета

КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, ЩО НАДІЙШЛИ ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМНІІСТРАЦІ ВПРОДОВЖ СІЧНЯ – ЛИПНЯ 2016 РОКУ ЗБІЛЬШИЛАСЬ, ПОРІВНЯНО З ВІДПОВІДНИМ ПЕРІОДОМ 2015 РОКУ

Про це доповіла на апаратній нараді під керівництвом голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської райдержадміністрацій Ірина Скрипка.

Упродовж січня - липня 2016 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 82 звернення громадян, що на 24 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року (58). Всього в отриманих зверненнях порушено 89 питань, що на 20 більше, порівняно з відповідним періодом 2015 року. З позитивним результатом вирішено 66 питань, що складає  78,6% від загальної кількості (у 2015 –69,4%).

Упродовж липня дещо збільшилась кількість питань соціального захисту. Станом на 01.08.2016 з даної категорії надійшло 17 питань (19.1%). Також зросла кількість питань таких категорій як транспорт і зв’язок та аграрна політика і земельні відносини. З даних категорій надійшло по 12 питань (13.4%) Також актуальними залишаються питання комунального господарства, їх кількість впродовж липня не змінилась і становить 14 питань (15,7%).

Найчастіше звертались мешканці Воронізької селищної та Богданівської сільської ради – по 12 звернень (5 – с. Пирогівка), 7 звернень надійшло від мешканців Гамаліївської сільської ради та по 5 від мешканців Ковтунівської та Собицької сільських рад, від мешканців м. Шостка надійшло 8 звернень. Слід зазначити, що від мешканців Собичівської сільської ради звернень не надходило (і до сільської ради).

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернулось 253 особи.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру (в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом зазначеного періоду зареєстровано 60 звернень громадян, що на 31 більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року (29). Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (26). Найбільш актуальними є питання соціального захисту (43 питання) та комунального господарства (5 питань).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж січня - липня 2016 року проведено 29 прийомів громадян з особистих питань, у тому числі 14 виїзних. Розглянуто 34 звернень, у яких порушено 38 питання. Позитивно вирішено 33 питань (86,8%).

Заступником голови та керівником апарату Шосткинської райдержадміністрації всього протягом звітного періоду проведено 42 особистих прийоми громадян, у тому числі заступником голови Шосткинської райдержадміністрації проведено 14 виїзних прийомів у села району. Всього розглянуто 31 звернення, у яких було порушено 31 питання. З них позитивно вирішено 29 (93,5%).