Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ЯКІСТЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄ РІВЕНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВОЮ НАЛЕЖНИХ УМОВ ЖИТТЯ ГРОМАДЯН»

Про це голова Шосткинської районної державної адміністрації наголосив, підводячи підсумки обговорення на апаратній нараді звіту начальника відділу-адміністратора відділу з питань організації надання адміністративних послуг апарату Шосткинської районної державної адміністрації Людмили Царенко.

Найбільше у 2017 році суб̛ єктів звернення звернулося за адміністративними послугами, що стосуються реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, за видачею витягів з Державного земельного кадастру, за довідками про наявність земель та за витягами про нормативну грошову оцінку земельних ділянок – 1621 суб̛ єкт звернення. За адміністративними послугами, що стосуються реєстрації та зняття місця проживання, вклеювання фотографії до паспорта громадянина України звернулося 838 суб̛ єктів звернень.

Протягом 2017 року було складено 332 адміністративних протоколи, згідно статті 197 КУПАП України - 322, статті 198 КУПАП України – 10.

Запроваджено можливість замовлення послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» онлайн, що скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин, а рознесення функції реєстрації заяви та її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань (було видано 4 результати).

Досі у ЦНАП не передається (не встановлюється) обладнання для роботи з новими ID-паспортами та закордонними паспортами.

У Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь-які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів й заповнення документів.Для зручності суб’єктів звернень в Центрі необхідним є встановлення платіжного терміналу для приймання платежів за надання адміністративних послуг, плата яких передбачена законодавством.

Всі сільські та селищна ради підключені до реєстру територіальної громади, але ведення реєстру ускладнюється з технічних причин. При завантаженні реєстру дані про зареєстрованих осіб відповідали дійсності, але при оновленні програми реєстру територіальних громад, всі дані бази не співпадають з фактичним місцем реєстрації, ведеться листування з центром про усунення розбіжностей. Основна проблема –відсутність швидкісного інтернетпокриття. Залишається відкритим питання доступу до мережі Інтернет ( села - Вовна, Каліївка, Коротченкове, Глазове, Собичеве).

Серед завдань, які намагатиметься наступного року вирішити держава, буде проведення максимальної електронізації адміністративних послуг, завдяки якій вдасться зменшити контакт громадян з чиновниками, а відтак – викорінити корупцію у цій сфері.