Міськрайонна газета

КУБОК РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ ДО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ

10 березня 2018 року в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» був проведений Кубок району з волейболу серед жіночих команд, присвячений Дню 8 березня.

У змаганнях брали участь 5 жіночих команд: 2 команди з смт. Вороніж, 1 команда з с.Миронівки, команда з с.Богданівки та команда з с.Ковтунове. Команди грали по коловій системі, були активними та показали напружену та цікаву гру.

За результатами змагань III місце зайняла команда дівчат з Миронівки, II місце виборола команда з Богданівки, I місце посіла команда з Вороніжу.

Кращим гравцем Кубку визнана Інна Амельченко (команда Вороніжу).

З привітаннями до учасників змагань звернулись голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Максимович Ждаміров та директор ДЮСШ Олег Анатолійович Линок.

Команди-переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та призами.