Міськрайонна газета

ВІДБУВСЯ І ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

В Шосткинській районній державній адміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У Конкурсі взяли участь 11 державних службовців, з яких 4 кандидати в номінації «Кращий керівник» та 7 кандидатів у номінації «Кращий спеціаліст».

У першому етапі Конкурсу учасники пройшли онлайн-тестування на знання Конституції України, Закону України «Про державну службу», Закону України «Про запобігання корупції» та спеціального законодавства. Виконували ситуаційні завдання щодо складання ділових документів, а також учасникам Конкурсу були запропоновані для вирішення практичні завдання з володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

За підсумками І туру та за рішенням організаційного комітету у номінації «Кращий керівник» переможцем стала Юдицька Лідія Павлівна, а у номінації «Кращий спеціаліст» - Гутянко Тетяна Володимирівна, які представлятимуть Шосткинську районну державну адміністрацію на ІІ обласному етапі конкурсу.