Міськрайонна газета

ДЕПУТАТИ-СПОРТСМЕНИ - СРІБНІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ

На минулому тижні на Одещині пройшов ІІІ фінальний етап VІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад. Цього року у змаганнях брали участь 17 команд із більшості регіонів України. Збірна Сумщини  була представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади, яку очолив перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

Органи місцевого самоврядування всіх рівнів є обличчям нашої Сумщини, формують її імідж, тому реалізація таких заходів допомагає пропагувати спорт та здоровий спосіб життя, спортивні здобутки та прихильність до подальшого розвитку спортивної сфери. Депутати, яких з області було 23, стали єдиною командою, націленою на перемогу.  Вони змінили сесійні зали на спортивні арени, а краватки на спортивну форму показували свою майстерність у п’яти видах спорту: настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах та футзалі. Хотілося б відмітити, що Шосткинщина була представлена депутатом Шосткинської районної ради - Віктором Ждаміровим та депутатом Воронізької селищної ради Віталієм Веселовським. Саме Віктор Максимович очолив збірну команду депутатів Сумської області з футзалу, яка і зайняла друге почесне командне місце, програвши лише іванофранківцям через серію пенальті. Віталій Веселовський відіграв у волейболі основним нападаючим, і також разом з командою зайняв призове третє місце.

Результати гри збірної команди Сумської області доводять, що наші депутати вміють злагоджено працювати не тільки у сесійній залі, а й на спортивному майданчику. У загальному заліку сумські депутати-спортсмени стали срібними призерами, склавши високу конкуренцію багаторічним переможцям змагань – збірній команді депутатів Івано-Франківської області. Віктор Ждаміров нагороджений дипломом Голови Верховної Ради України за якісну підготовку футбольної команди.