Міськрайонна газета

ОСББ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів нараду за участі представників підприємств, які надають житлово- комунальні послуги в районі, начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Валентини Радюк та заступника голови Шосткинської РДА Сергія Ільєнка.

Під час обговорення готовності підпорядкованих закладів до нового опалювального  сезону 2018-2019 рр. голова Шосткинської РДА наголосив: - «Початок і проходження опалювального сезону – абсолютно планова робота, яка здійснюється не за один день чи тиждень. Вона має бути системною, та скоординованою. Для того, щоб увійти в опалювальний сезон потрібна комунікація та злагодженість всіх органів, підприємств та служб, а також чітке розуміння своєї зони відповідальності».

Наразі житлово-комунальні послуги мешканцям району надають КП «Добробут-2018», МПП «Агротех», ОСББ «Надія», ОСББ «Меліоратор», ОСББ «Оберіг-17».

Підприємствами виконується ревізія водопровідних та каналізаційних мереж. ОСББ «Надія», «Меліоратор», «Оберіг-17», КП «Добробут 2018», Богданівською сільською радою організовано перевірку димовентканалів в багатоквартирних будинках, до яких підведено природний газ.

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання на власника (співвласників багатоквартирного житлового будинку) покладено обов’язок щодо належного утримання майна, в тому числі внутрішньобудинкових газових мереж. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками (особою, уповноваженою на це співвласниками) і суб’єктом, що має право на виконання таких робіт. Відповідно до вимог Правил, у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється. На сьогодні не вирішене питання з ким буде укладатись договір на обслуговування багатоквартирних житлових будинків у смт Вороніж та с. Богданівка, оскільки фактично послуги з утримання житлових будинків тут не надаються. Заборгованість підприємств ЖКГ за використані енергоносії відсутня.