Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «РЕОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЦИНИ РАЙОНУ НЕ ПОВИННА ПОЗНАЧИТИСЬ НА СВОЄЧАСНОСТІ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНЬОЇ ПЛАТИ ЧИ РОЗРАХУНКУ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ»

Під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Ждамірова проведено нараду з питання реорганізації первинної медицини. У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, представники районного центру первинної медико-санітарної допомоги, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Обговорено питання узгодженого покрокового плану реорганізації (перетворення) в комунальне некомерційне підприємство КЗ "Шосткинський районний центр ПМСД». А це - організаційні, правові, управлінські, економічні, структурні, кадрові та інші зміни фінансового характеру. Згідно Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, єдиний на національному рівні замовник – Національна служба здоров’я України, на підставі договорів буде проводити закупівлю медичної допомоги в межах затвердженого державою гарантованого пакету і платити гроші безпосередньо лікарю і лікарні.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської РДА зазначив: - «Процес реформування медицини в районі, як і по всій країні, триває. Тому наразі головним завданням органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є сприяння, підтримка, забезпечення ефективної діяльності медичних закладів та медпрацівників, створення належних умов їх праці. Реорганізація не має позначитись на своєчасності виплати заробітної плати чи розрахунку за енергоносії!» За підсумками наради головою районної державної адміністрації дано ряд відповідних доручень.