Міськрайонна газета

ДЕРЖПРАЦІ ІНФОРМУЄ: ОФОРМЛЮЄМО ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ У ПРАВОВОМУ ПОЛІ

У ході інспекційного відвідування інспектором праці Управління Держпраці у Черкаській області встановлено, що ФОП Є. здійснює підприємницьку діяльність у двох торгівельних приміщеннях та використовує працю трьох найманих працівників (зокрема, двох своїх дочок) без оформлення з ними трудових відносин. На підставі акта інспекційного відвідування посадовою особою Управління винесено постанову, якою на ФОП Є. накладено штраф у розмірі 335 070 грн. за фактичний допуск трьох працівників до роботи без оформлення з ними трудових договорів. Підприємець оскаржила постанову у судовому порядку, обґрунтовуючи вимоги, зокрема, тим, що її дочки не є найманими працівниками, а лише допомагають їй в роботі. 01.11.2018 р. Черкаським окружним адміністративним судом ухвалено рішення, яким у задоволенні позову ФОП Є. відмовлено повністю. Суд дійшов висновку, що Управлінням Держпраці у Черкаській області належними доказами доведено факт допуску працівників до роботи та факт виконання ними трудових функцій продавця продовольчих товарів без укладення трудових договорів і визнано постанову про накладення штрафу правомірною.

Подібна ситуація виникла у травні 2018 року і при перевірці додержання вимог законодавства про працю однієї із сільських рад Сумської області. Зокрема, трудовий договір був укладений з працівником Д., а фактично виконувала роботу бухгалтера працівник Н. («допомогала», перебуваючи у декретній відпустці). Сумським обласним адміністративним судом також відмовлено у позові сільському голові щодо визнання неправомірною постанови Управління Держпраці в Сумській області про накладання фінансових санкцій у розмірі 115413 грн. відмовлено.

Варто зазначити, що законодавство не передбачає можливості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Відтак, навіть за наявності між працівником та роботодавцем сімейних чи родинних зв’язків, при виконанні функціональних обов’язків за відповідною професією, повинно бути оформлене у рамках законодавства - як трудовий договір з обов’язковим поданням повідомлення до територіального органу Державної фіскальної служби про допуск працівників до роботи. Інакше допомога за місцем здійснення підприємницької діяльності коштуватиме занадто дорого.