Міськрайонна газета

ОБЛАСНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПЕРЕВІРИВ ШОСТКИНСЬКУ РДА НА ДОТРИМАННЯ НОРМ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Відбулася координаційна нарада за участі голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова, керівника апарату Шосткинської РДА Юлії Кириченко та представників Шосткинського об’єднаного міського військового комісаріату. Під час засідання обговорено результати перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, питань територіальної оборони апарату Шосткинської районної державної адміністрації. Фахівці обласного військового комісаріату під час вивчення документів визначили реальний стан фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників, військовозобов’язаних із відображенням їх в облікових документах, здійснення контролю за дотриманням цими категоріями громадян, посадовими особами, встановлених правил військового обліку та прийняття відповідних рішень в разі виявлення порушень чинного законодавства. Також перевірено порядок оформлення бронювання військовозобов’язаним на період мобілізації та воєнного часу, стан територіальної оборони Шосткинського району.

За результатами перевірки встановлено що, робота з обліку призовників і військовозобов’язаних та організації територіальної оборони в районі здійснюється відповідно до вимог законів України, зауваження які були виявлені під час перевірки, не впливають на якість супроводжувальної документації ТРО району.

Керівникам відповідних відділів адміністрації надано рекомендації стосовно корегування процесу документообігу згідно з вимогами акту перевірки.