Міськрайонна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ РЕЙТИНГОВОГО ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

5 лютого за участі Віктора Ждамірова, голови Шосткинської районної державної адміністрації відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів Шосткинської РДА з питання рейтингового оцінювання соціально – економічного розвитку району за підсумками роботи у 2018 році.

Оцінювання проводила Сумська обласна державна адміністрація. За результатами моніторингу Шосткинський район в четвірці лідерів за 11 показниками, з них з 8 позицій – перше місце в області. А саме наш район має найкращі в регіоні показники: рівня забезпечення схемами планування; рівня розроблення генеральних планів населених пунктів; виконання загально- регіональних проектів соціального значення, що реалізуються шляхом акумуляції фінансового ресурсу місцевих бюджетів в обласному бюджеті; найвищу частку затверджених схем санітарного очищення, водопостачання, теплопостачання; рівень підвезення учнів до місць навчання шкільними автобусами; рівень охоплення соціальними послугами осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, територіальним центром соціального обслуговування; рівень створення інклюзивно-ресурсного центру та стан організації вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування. Друге місце район посідає за результативністю участі учнів загальноосвітніх закладів області у всеукраїнських олімпіадах, третє – за рівнем розрахунку за спожиті енергоносії у закладах бюджетної сфери, четверте – за рівнем охоплення населених пунктів регулярним транспортним сполученням.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання, що стримують соціально-економічний розвиток та визначили шляхи їх покращення. Так Валентина Радюк, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування та архітектури повідомила: стосовно рівня охоплення в районі послугами вивозу твердих побутових відходів – цей показник найближчим часом зазнає змін. У зв’язку з тим, що на територію Шосткинщини заходить підприємець, котрий має намір здійснювати цю послугу. Органи місцевого самоврядування сіл Собич, Чапліївка, Богданівка та Вовна зацікавлені у співпраці з новою організацією.

Поряд з цим видозміниться, орієнтовно у квітні, показник відсотку орендної плати від грошової оцінки орендованих земельних часток, до 9,1% (наразі 8,2%).
По завершенні наради, Віктор Ждаміров доручив відповідальним виконавцям проаналізувати показники роботи кожної галузі та вжити заходів щодо покращення показників, які негативно впливають на соціально – економічний розвиток району в цілому.