Міськрайонна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулася нарада з питань військової служби. Участь у засіданні взяли Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, полковник Валерій Ісмаїлов, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, полковник Олександр Нестеренко, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з територіальної оборони та полковник Руслан Риков, військовий комісар Шосткинського об’єднаного військового комісаріату.

Метою зустрічі стало налагодження тісної співпраці з органами влади, направленої на розв'язання проблемних питань, досягнення спільно поставлених першочергових завдань.

Стосовно виконання планових завдань - щодо призову громадян на строкову військову службу та організацію системних навчань з підрозділами ТРО в Шосткинському районі відзначено: робота проводиться на належному рівні й приклад гідний для наслідування.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації запевнив Валерія Ісмаїлова у подальшій підтримці та допомозі Шосткинському ОМВК. «Обов’язок влади всіх рівнів допомагати як Збройним Силам, так і військкоматам, щоб можна було провести і мобілізацію, і призов, і навчання ТРО. Тож влада району залишає за собою зобов’язання подальшого поповнення матеріально технічної бази, яка залучається під час виконання завдань для зміцнення обороноздатності району, регіону та країни».

Задля цього свого часу, рішенням сесії Шосткинської районної ради від 11.05.2018 року було затверджена Районну програму «Правопорядок на 2018-2020 роки». Ресурсне наповнення котрої передбачає: забезпечення належного функціонування Шосткинського об’єднаного міського військового комісаріату; поліпшення житлових умов військових та проведення робіт по реконструкції військового містечка в/ч А-4427 смт Вороніж; розв'язання питань зв’язку в роботі штабу району територіальної оборони, та забезпечення безперебійної роботи районної призовної комісії, (придбання палива, необхідного інвентарю та інструментарію».