Міськрайонна газета

В РАЙОНІ ВСІ НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ТА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ СТВОРЕНО

Під час обговорення аспектів підготовки та проведення державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання, Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації  наголосив на важливості залучення до цієї роботи не лише освітян, а й батьків: - «Наразі кожна з відповідальних сторін має створити всі необхідні умови для того, аби школярі, не залежно від віку, виважено підійшли до відповідального іспиту, і не потерпали від істерії, яку подеколи провокують дорослі. Рекомендую всім без винятку в чергове провести роз’яснювальну роботу, щодо умов участі дітей в ЗНО». Світлана Петренко, начальник відділу освіти, під час апаратної наради розповіла, про строки проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х та 9-х класів. Державна підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюється у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання), яка відбудеться 14 травня 2019 і математики, яка буде проводитись 16 травня 2019. Складають ДПА 135 учнів 4–х класів закладів загальної середньої освіти району. ДПА в 4-х класах буде проводитися за завданнями розробленими вчителями початкових класів.

В цьому навчальному році 9 клас закінчує 105 учнів. Випускники базової школи складають державну підсумкову атестацію в термін з 27 травня по 7 червня 2019 року з 3-х предметів (української мови, математики та предмету за рішенням педагогічної ради закладу освіти, ухваленим з урахуванням побажань учнів (українську літературу (3 учні), історію України (3 учні), біологію (86 учнів), англійську мову (8 учнів), зарубіжну літературу (5 учнів).

Державна підсумкова атестація здобувачів повної загальної середньої освіти в цьому навчальному році буде здійснюватися в формі зовнішнього незалежного оцінювання з 21 травня до 12 липня 2019 року (основна сесія: 21 травня - 13 червня; додаткова сесія: 26 червня - 12 липня).

У 2019 році ЗНО-ДПА проводитиметься з таких предметів: українська мова та література, історія України або математика, предмет на вибір випускника (фізика, хімія, біологія, географія, іноземні мови).

У 2019 році зареєструвалося та будуть складати ДПА у формі ЗНО 59 випускників з 7 закладів освіти району. Відповідно графіка проведення ДПА у формі ЗНО: 21 травня 2019 року на базі хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба, Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 буде проводитись ДПА з математики, на яку зареєструвалося та будуть складати 36 учнів (21-ДПА, 15-ЗНО) з 5 закладів загальної середньої освіти району, окрім учнів Богданівського, Собичівського НВК.

23 травня 2019 року на базі Шосткинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 5, Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, хіміко–технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба буде проводитись ДПА з української мови та літератури, яку будуть складати 59 учнів з 7 закладів загальної середньої освіти.

28 травня 2019 року на базі хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба, Шосткинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 1, Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 буде проводитися ДПА з англійської мови, яку будуть складати 9 учнів (7-ДПА, 2-ЗНО) з 2 закладів освіти (Воронізької ЗОШ та Чапліївського НВК).

30 травня 2019 року на базі Сумського ДПУ ім. А.С. Макаренка відбудеться ДПА з фізики, даний предмет обрали лише 6 учнів (1-ДПА, 5-ЗНО) із 3 закладів освіти району, з Воронізької ЗОШ, Клишківського НВК та Чапліївського НВК.

4 червня 2019 року на базі хіміко–технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба, Шосткинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 5 буде проводитись ДПА з історії України, яку будуть складати 43 учні (40-ДПА, 3-ЗНО) із 7 закладів освіти району.

6 червня 2019 на базі Шосткинського інституту СДПУ буде проводитися ДПА з біології, яку будуть складати 32 учні (29-ДПА, 3-ЗНО) з 7 закладів освіти.

11 червня 2019 року на базі хіміко–технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба буде проводитись ДПА з географії, яку будуть складати 34 учні (20-ДПА, 14-ЗНО) з 6 закладів освіти, окрім учнів Собичівського НВК.

З метою вчасного прибуття учнів до пунктів здачі ДПА у формі ЗНО затвердженні маршрути підвезення шкільними автобусами учнів 11-х класів закладів освіти району до пунктів проведення ЗНО та у зворотному напрямку.