Міськрайонна газета

ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ФІНАНСУВАТИМУТЬСЯ У 2019 РОЦІ КОШТОМ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

10 червня у Шосткинській районній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм, розроблених громадськими організаціями соціального спрямування Шосткинського району, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з  районного бюджету у 2019 році.

Голова комісії, Юлія Кириченко, перед початком вивчення пропозицій зауважила: проекти мають виконуватися спроможними досягти результатів, заявлених проектними пропозиціями, організаціями: - «Наскільки ці параметри враховані у заявках громадських організацій, поданих на конкурс, власне, і визначить сьогодні комісія. Державна політика щодо нового механізму підтримки громадських організацій нині — бюджетні кошти мають витрачатися на пріоритетні завдання та на благо якомога більшої кількості жителів».

Члени конкурсної комісії відібрали проекти, що відповідають формальним критеріям. За результатами розгляду визначено, що у двох поданих заявках дотримані всі юридичні вимоги та конкурсні умови. Зокрема це проект Громадської організації «Шосткинська районна організація ветеранів» «Жива пам'ять поколінь» та проект Ради ветеранів та учасників антитерористичної операції Шосткинського району «Відзначення Дня захисника України».

Згідно з положенням про конкурс визначені громадські організації допущені до участі в другому етапі конкурсу конкурсних пропозицій – відкритому захисті проектів. Під час нього, як спостерігачі, мають право бути присутніми представники громадськості та засобів масової інформації.

Захист відбудеться 14 червня 2019 року о 8.30 в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації.